ASUS TUF VG34VQL3A 86,36cm (34") VA 180Hz DP/HDMI Freesync HDR400 zvočniki ukrivljen gaming monitor
Šifra proizvajalca:
Acord92
Proizvajalec:
ASUS
Garancija:
36 mesecev
Proizvajalec
ASUS
Ločljivost
3440 x 1440
Diagonala zaslona
34-palični (86.4 cm)
Tip matrike:
VA
Velikost točke:
0,232 mm
Kontrast:
4000:1
Svetilnost
400cd/㎡
Vidni kot
vodoravno / navpično: 178°/ 178°
Odzivni čas
1 ms (MPRT)
Priklop kartice/adapterja:
2x DP, 2x HDMI, 3x USB 3.2 Gen 1
Vgrajeni zvočniki:
2x 2W
Prilagodljivost
nagib, vrtenje, po višini, VESA
Poraba energije:
100-240V, 50/60Hz
Barva
črna
Garancija
36 mesecev
Blagovna znamka
Napajalnik:
notranji
Frekvenca
180Hz
Energijski razred
F
Na voljo:
1
Možnosti Dodaj na seznam želja
Deli s prijatelji
ASUS TUF VG34VQL3A 86,36cm (34") VA 18Hz DP/HDMI Freesync HDR10 zvočniki ukrivljen gaming monitor
  • 34-palčni ukrivljen gaming monitor WQHD (3440 x 1440) s frekvenco osveževanja do 180 Hz, zasnovan za profesionalne igralce in poglobljeno igranje.
  • Visok dinamični razpon (HDR) s skladnostjo z DisplayHDR 400 in podporo za HDR-10 format izboljšuje svetle in temne dele slike za bolj realističen prikaz.
180 Hz osveževanje (z možnostjo overclockanja) in 1 ms odzivni čas (GTG)
Podatki proizvajalca:
Proizvajalčeva koda 90LM06F0-B02E70
Proizvajalec ASUS
Ločljivost: 3440 x 1440
Diagonala zaslona 34-palični (86.4 cm)
Tip matrike: VA
Velikost točke: 0,232 mm
Kontrast: 4000:1
Svetilnost: 400cd/㎡
Vidni kot: vodoravno / navpično: 178°/ 178°
Odzivni čas: 1 ms MPRT
Frekvenca: 180Hz
Priklop kartice/adapterja: 2x DP 1.4, 2x HDMI 2.0, 3x USB 3.2 Gen 1, slušalke
Vgrajeni zvočniki: 2x 2W
Prilagodljivost nagib, vrtenje, po višini do 130mm
Poraba energije: do 27 W
Energijski razred: F
Napajalnik: notranji
Dodatno: Anti-Glare<br> VESA 100x100mm<br> Ukrivljenost 1500R<br> HDR10<br> Flicker-free<br> Low Blue Light<br> VESA DisplayHDR 400<br> AMD FreeSync Premium Pro
Barva: črna
Masa (neto): 8.1 kg
Dimenzije: 808 x 541 x 250mm; brez stojala: 808 x 364 x 111 mm