ASUS TUF VG34VQEL1A 86,4cm (34") UWQHD VA 100Hz DP/HDMI HDR10 FreeSync zvočniki ukrivljen gaming monitor
Šifra proizvajalca:
Acord92
Proizvajalec:
ASUS
Garancija:
36 mesecev
Proizvajalec
ASUS
Ločljivost
3440 x 1440
Tip matrike:
VA LED
Velikost točke:
0,231mm
Kontrast:
3000:1
Svetilnost
300 cd/m2
Vidni kot
178°/ 178°
Odzivni čas
1ms (MPRT)
Priklop kartice/adapterja:
2x DisplayPort 1.4 (HBR3), 2x HDMI(v2.0), 4x USB 3.2 Gen1 Type-A, slušalke
Vgrajeni zvočniki:
2x 2W
Prilagodljivost
nagib +20° ~ -5°, zasuk +10° ~ -10°, nastavitev po višini 130mm
Poraba energije:
do 29,5W
Napajalnik:
notranji
Barva
črna
Garancija
36 mesecev
Blagovna znamka
Diagonala zaslona
34-palični (86.4 cm)
Frekvenca
100 Hz
Energijski razred
F
Na voljo:
1
Možnosti Dodaj na seznam želja
Deli s prijatelji
ASUS TUF VG34VQEL1A 86,4cm (34") UWQHD VA 100Hz DP/HDMI FreeSync zvočniki ukrivljen gaming monitor
  • 34-palčni ukrivljeni igralni monitor UWQHD (3440 x 1440) 1500R z ultra hitro osveževalno hitrostjo 100 Hz
  • 125 % barvni razpon sRGB zagotavlja odličen kontrast in barve za igralno zmogljivost
  • Podpira tako Adaptive-Sync z grafičnimi karticami NVIDIA GeForce kot Freesync Premium z grafičnimi karticami AMD. *Združljivo z grafičnimi karticami NVIDIA GeForce GTX 10, GTX 16, RTX 20 in novejšimi
TUF Gaming VG34VQEL1A je 34-palčni ultra široki ukrivljeni igralni monitor QHD (3440 x 1440) 1500R s hitrostjo osveževanja 100 Hz in odzivnim časom 1 ms (MPRT). Odlikujeta ga ekskluzivna tehnologija Extreme Low Motion Blur (ELMB) in AMD FreeSync za odpravo podvajanja in trganja slike. Poleg tega ima tudi tehnologijo High Dynamic Range, ki podpira format HDR10 in pokriva 125 % barvne palete sRGB za odličen kontrast in realistične barve.
OSVEŽEVANJE 100 Hz IN ODZIVNI ČAS 1 ms (MPRT)
TUF Gaming VG34VQEL1A ponuja osupljivo sliko iz vseh zornih kotov z ukrivljenostjo 1500R, ki zagotavlja, da je vsaka točka enako oddaljena od vaših oči. S frekvenco osveževanja 100 Hz zmanjšuje zakasnitev in zamegljenost zaradi gibanja, kar vam daje prednost v streljačinah iz prve osebe, dirkah, strategijah v realnem času in športnih naslovih. Ta ultra hitra frekvenca osveževanja vam omogoča igranje z najvišjimi vizualnimi nastavitvami in takojšen odziv na dogajanje na zaslonu ? tako boste prvi zadeli v mrežo.
PRILAGODLJIVA SINHRONIZACIJA
Izjemno nizka zameglitev zaradi gibanja (ELMB)
Spremenljiv overdrive
Podatki proizvajalca:
Proizvajalčeva koda 90LM06F0-B01E70
Proizvajalec ASUS
Ločljivost: 3440 x 1440
Diagonala zaslona 34-palični (86.4 cm)
Tip matrike: VA LED
Velikost točke: 0,231mm
Kontrast: 3000:1
Svetilnost: 300 cd/m2
Vidni kot: 178°/ 178°
Odzivni čas: 1ms MPRT
Frekvenca: 100 Hz
Vgrajeni zvočniki: 2x 2W
Prilagodljivost nagib +20° ~ -5°, zasuk +10° ~ -10°, nastavitev po višini 130mm
Poraba energije: do 29,5W
Energijski razred: F
Napajalnik: notranji
Dodatno: VESA 100x100mm<br> Kensington Lock<br> 1/4" Tripod Socket<br> Adaptive-Sync<br> T?V Flicker-free<br> T?V Low Blue Light<br> AMD FreeSync<br> HDR10<br> neodsevni premaz