ASUS TUF VG34VQ3B 86,4cm (34") UWQHD VA 180Hz DP/HDMI HDR400 FreeSync zvočniki ukrivljen gaming monitor
Šifra proizvajalca:
Acord92
Proizvajalec:
ASUS
Garancija:
36 mesecev
Proizvajalec
ASUS
Ločljivost
3440 x 1440
Tip matrike:
VA LED
Velikost točke:
0,2318 mm
Kontrast:
4000:1
Svetilnost
400 cd/m2
Vidni kot
178°/ 178°
Odzivni čas
1 ms (MPRT)
Priklop kartice/adapterja:
2x DisplayPort 1.4 (HBR3), 2x HDMI(v2.0), 4x USB 3.2 Gen1 Type-A, slušalke
Vgrajeni zvočniki:
2x 2W
Prilagodljivost
nagib +23° ~ -5°
Poraba energije:
do 18W
Napajalnik:
notranji
Barva
črna
Garancija
36 mesecev
Blagovna znamka
Diagonala zaslona
34-palični (86.4 cm)
Frekvenca
180 Hz
Energijski razred
F
Na voljo:
1
Možnosti Dodaj na seznam želja
Deli s prijatelji
  • 34-palčni ukrivljeni igralni monitor WQHD (3440 x 1440) 1500R z ultra hitro osvežilno frekvenco 180 Hz, zasnovan za profesionalne igralce in poglobljeno igranje
TUF Gaming VG34VQ3B je 34-palčni ukrivljeni igralni monitor WQHD (3440 x 1440) 1500R z ultra hitro osveževalno frekvenco 180 Hz in odzivnim časom 1 ms MPRT za izjemno poglobljeno igranje. Odlikuje ga ekskluzivna tehnologija Extreme Low Motion Blur SYNC (ELMB SYNC) in AMD FreeSync Premium za odpravo podvajanja in trganja slike. Poleg tega pokriva 90 % barvne palete DCI-P3 za odličen kontrast in realistične barve.
HITROST OSVEŽEVANJA 180 Hz IN ODZIVNI ČAS 1 ms MPRT
TUF Gaming VG34VQ3B ponuja osupljivo sliko iz vseh zornih kotov z ukrivljenostjo 1500R, ki zagotavlja, da je vsaka točka enako oddaljena od vaših oči. S hitrostjo osveževanja 180 Hz zmanjšuje zakasnitev in zamegljenost zaradi gibanja, kar vam daje prednost v streljačinah iz prve osebe, dirkah, strategijah v realnem času in športnih naslovih. Ta ultra hitra hitrost osveževanja vam omogoča igranje z najvišjimi vizualnimi nastavitvami in takojšen odziv na dogajanje na zaslonu - tako boste prvi zadeli v mrežo.
PRILAGODLJIVA SINHRONIZACIJA
Visok dinamični razpon
Sinhronizacija ELMB
*Idealno za hitre igre, deluje bolje nad 85 Hz.
Spremenljiv overdrive
Podatki proizvajalca:
Proizvajalčeva koda 90LM0AA0-B01170
Proizvajalec ASUS
Ločljivost: 3440 x 1440
Diagonala zaslona 34-palični (86.4 cm)
Tip matrike: VA LED
Velikost točke: 0,2318 mm
Kontrast: 4000:1
Svetilnost: 400 cd/m2
Vidni kot: 178°/ 178°
Odzivni čas: 1 ms MPRT
Frekvenca: 180 Hz
Vgrajeni zvočniki: 2x 2W
Prilagodljivost nagib +23° ~ -5°
Poraba energije: do 18W
Energijski razred: F
Napajalnik: notranji
Dodatno: VESA: 100x100mm<br> Flicker-free<br> ELMB Sync<br> Adaptive-Sync<br> Low Blue Light<br> Kensington Lock<br> VESA DisplayHDR 400<br> AMD FreeSync Premium<br> Neodsevni premaz
Barva: črna
Masa (neto): 8,07 kg, brez stojala: 5,79 kg
Dimenzije: 807,8 x 540,6 x 248,5 mm, brez stojala: 807,8 x 370,3 x 111,0 mm