ASUS TUF VG27UQ1A 68,58cm (27") 4K IPS 160Hz DP/HDMI G-Sync HDR gaming zvočniki monitor
Šifra proizvajalca:
Acord92
Proizvajalec:
ASUS
Garancija:
36 mesecev
Proizvajalec
ASUS
Ločljivost
3840 x 2160
Diagonala zaslona
27-palični (68.6 cm)
Tip matrike:
IPS
Velikost točke:
0,155 x 0,155 mm
Kontrast:
1000:1
Svetilnost
300 cd/m2
Vidni kot
vodoravno / navpično: 178°/ 178°
Odzivni čas
1 ms
Frekvenca
160 Hz
Priklop kartice/adapterja:
1x DP, 2x HDMI
Vgrajeni zvočniki:
2x 2W
Prilagodljivost
nagib
Poraba energije:
32 W
Energijski razred
F
Barva
črna
Garancija
36 mesecev
Blagovna znamka
Na voljo:
1
Možnosti Dodaj na seznam želja
Deli s prijatelji
ASUS TUF Gaming VG27UQ1A je 27-palčni 4K UHD monitor, zasnovan za profesionalne igralce in vse, ki želijo popolno poglobljeno izkušnjo. Ponaša se z ultra-hitro frekvenco osveževanja 160 Hz, odzivnim časom 1 ms (GTG) ter tehnologijami ELMB Sync, FreeSync Premium in G-SYNC Compatible, ki skupaj zagotavljajo izjemno gladko igranje brez trganja slike in zamegljenosti.
  • Zaslon: 27" 4K UHD (3840 x 2160) Fast IPS s HDR tehnologijo
  • Osveževanje: 160 Hz na PC (DisplayPort 1.4 DSC), 120 Hz na konzolah (HDMI 2.1)
  • Odzivni čas: 1 ms (GTG) za izjemno hitro odzivnost
  • Barve: 95 % DCI-P3 profesionalni barvni razpon, več HDR načinov
  • Povezljivost: 2x HDMI 2.1, DisplayPort 1.4 (DSC)
  • Eye Care: Flicker-Free in Low Blue Light za manj utrujenosti oči
  • Dodatno: priložen Adobe 3-mesečni paket
ASUS VG27UQ1A je zasnovan za najzahtevnejše igralce. Na PC-ju omogoča 4K pri 160 Hz, na konzolah pa 4K pri 120 Hz preko HDMI 2.1 - brez kompromisov pri kakovosti slike. ELMB Sync tehnologija odpravi zamegljenost in trganje slike, medtem ko Variable Overdrive dinamično prilagaja odzivnost glede na hitrost sličic.
Podatki proizvajalca:
Proizvajalčeva koda 90LM0AR0-B01371
Proizvajalec ASUS
Ločljivost: 3840 x 2160
Diagonala zaslona 27-palični (68.6 cm)
Tip matrike: IPS
Velikost točke: 0,155 x 0,155 mm
Kontrast: 1000:1
Svetilnost: 300 cd/m2
Vidni kot: vodoravno / navpično: 178°/ 178°
Odzivni čas: 1 ms
Frekvenca: 160 Hz
Priklop kartice/adapterja: 1x DP, 2x HDMI
Vgrajeni zvočniki: 2x 2W
Prilagodljivost nagib
Poraba energije: 32 W
Energijski razred: F
Dodatno: VESA 100x100<br> Anti-Glare<br> HDR10<br> TUV Flicker-free<br> TUV Low Blue Light<br> VESA AdaptiveSync Display 160Hz<br> AMD FreeSync Premium<br> G-SYNC Compatible
Barva: črna
Masa (neto): 4,8 kg
Dimenzije: 614,8 x 455 x 213,8 mm