ASUS TUF VG27AQML1A-W 68,58cm (27") 2K IPS 240Hz DP/HDMI Freesync Premium HDR400 zvočniki bel gaming monitor
Šifra proizvajalca:
Acord92
Proizvajalec:
ASUS
Garancija:
36 mesecev
Proizvajalec
ASUS
Ločljivost
2560 x 1440
Diagonala zaslona
27-palični (68.6 cm)
Tip matrike:
IPS
Velikost točke:
0,233 mm
Kontrast:
1000:1; HDR Max: 100.000.000:1
Svetilnost
400 cd/m2
Vidni kot
vodoravno / navpično: 178°/ 178°
Odzivni čas
1 ms (MPRT)
Frekvenca
260Hz
Priklop kartice/adapterja:
1x DisplayPort, 2x HDMI, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Audio
Vgrajeni zvočniki:
2x 2W
Prilagodljivost
nagib, zasuk, 130mm po višini
Poraba energije:
26 W
Energijski razred
F
Barva
Bela
Garancija
36 mesecev
Blagovna znamka
Na voljo:
1
Možnosti Dodaj na seznam želja
Deli s prijatelji
ASUS TUF VG27AQML1A-W 65,58cm (27") QHD IPS 260Hz DP/HDMI Freesync G-Sync HDR400 gaming monitor
TUF Gaming VG27AQML1A-W Gaming Monitor - 27-palčni, QHD(2560x1440), možnost OC na 260Hz (240Hz privzeto), ELMB Sync, Freesync Premium, 1ms (GTG), Variable Overdrive, 100% sRGB, DisplayHDR 400
27-palčni QHD (2560x1440) gaming monitor s frekvenco osveževanja do 260Hz, zasnovan za profesionalne igralce in poglobljeno igranje
ASUS Extreme Low Motion Blur Sync
Ekskluzivne gaming funkcije ELMB Sync
Barvna zmogljivost
Spremenljiv Overdrive
Podatki proizvajalca:
Proizvajalčeva koda 90LM05Z2-B01370
Proizvajalec ASUS
Ločljivost: 2560 x 1440
Diagonala zaslona 27-palični (68.6 cm)
Tip matrike: IPS
Velikost točke: 0,233 mm
Kontrast: 1000:1; HDR Max: 100.000.000:1
Svetilnost: 400 cd/m2
Vidni kot: vodoravno / navpično: 178°/ 178°
Odzivni čas: 1 ms MPRT
Frekvenca: 260Hz
Priklop kartice/adapterja: 1x DisplayPort, 2x HDMI, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Audio
Vgrajeni zvočniki: 2x 2W
Prilagodljivost nagib, zasuk, 130mm po višini
Poraba energije: 26 W
Energijski razred: F
Barva: bela
Masa (neto): 6,4 kg
Dimenzije: 614,9 x 533,9 x 213,8 mm