ASUS ROG Strix XG32UCWMG 81,28cm (32") 4K WOLED 240Hz DP/HDMI HDR10 G-Sync gaming monitor
Šifra proizvajalca:
Acord92
Proizvajalec:
ASUS
Garancija:
36 mesecev
Proizvajalec
ASUS
Ločljivost
3840 x 2160
Diagonala zaslona
32-palični (81.3 cm)
Tip matrike:
WOLED
Velikost točke:
0,182 mm
Kontrast:
Svetilnost
1300 cd/m2 (peak)
Vidni kot
vodoravno/navpično: 178°/ 178°
Odzivni čas
0,03 ms GTG
Frekvenca
240Hz
Priklop kartice/adapterja:
1x DisplayPort, 2x HDMI, Audio, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB-C
Vgrajeni zvočniki:
brez
Prilagodljivost
nagib, vrtenje, VESA, po višini 120mm, Neo Proximity senzor
Poraba energije:
44 W
Energijski razred
G
Napajalnik:
notranji
Barva
črna
Garancija
36 mesecev
Blagovna znamka
Na voljo:
1
Možnosti Dodaj na seznam želja
Deli s prijatelji
ROG Strix OLED XG32UCWMG je vrhunski 32-palčni (31,5'' vidni del) 4K TrueBlack Glossy™ WOLED monitor, zasnovan za najzahtevnejše igralce in ustvarjalce. Ponaša se z revolucionarno dual-mode funkcijo, ki omogoča preklop med 4K pri 240 Hz za osupljivo podrobne AAA igre in FHD pri 480 Hz za ekstremno hitro odzivnost v FPS naslovih.
  • Zaslon: 32'' 4K TrueBlack Glossy™ WOLED, zero-haze površina za ostro sliko brez odbojev
  • Dual Mode: 4K @ 240 Hz ali FHD @ 480 Hz ? preklop s pritiskom tipke
  • Barve: 99 % DCI-P3, Delta E < 2, True 10-bit barve, HDR True Black 400
  • Zaščita zaslona: ASUS OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, Pixel Cleaning, Screen Move
  • AI funkcije: Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost, AI Visual za pametno prilagajanje prikaza
  • Povezljivost: DisplayPort™ 1.4 (DSC), 2? HDMI® 2.1, USB-C® (15 W PD), Auto KVM za upravljanje več naprav
  • Ergonomija: kompaktno stojalo (45 % manjše), nastavljiva višina (0?80 mm), nagib (-5° ~ +20°), zasuk (-15° ~ +15°), VESA montaža
  • Dodatno: DisplayWidget Center za enostavno upravljanje nastavitev, 3-letna garancija
Podatki proizvajalca:
Proizvajalčeva koda 90LM0BW0-B01371
Proizvajalec ASUS
Ločljivost: 3840 x 2160
Diagonala zaslona 32-palični (81.3 cm)
Tip matrike: WOLED
Velikost točke: 0,182 mm
Kontrast: 1.500.000:1
Svetilnost: 1300 cd/m2 (peak)
Vidni kot: vodoravno/navpično: 178°/ 178°
Odzivni čas: 0,03 ms GTG
Frekvenca: 240Hz
Priklop kartice/adapterja: 1x DisplayPort, 2x HDMI, Audio, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB-C
Vgrajeni zvočniki: brez
Prilagodljivost nagib, vrtenje, VESA, po višini 120mm, Neo Proximity senzor
Poraba energije: 44 W
Energijski razred: G
Napajalnik: notranji
Barva: črna
Masa (neto): 7,3 kg (s stojalom)
Dimenzije: 714 x 579 x 274 mm (s stojalom), 714 x 430 x 71 mm (brez stojala)