ASUS ROG Strix XG27UCDMG 68,58cm (27") 4K OLED 240Hz DP/HDMI/USB-C HDR10 FreeSync Premium G-SYNC Compatible gaming monitor
Šifra proizvajalca:
Acord92
Proizvajalec:
ASUS
Garancija:
36 mesecev
Proizvajalec
ASUS
Ločljivost
3840 x 2160
Diagonala zaslona
27-palični (68.6 cm)
Tip matrike:
QD OLED
Velikost točke:
0,153mm
Kontrast:
Svetilnost
1000 cd/m2
Vidni kot
178°/ 178°
Odzivni čas
0,03 ms GTG
Frekvenca
240Hz
Priklop kartice/adapterja:
1x DisplayPort, 2x HDMI, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB-C
Vgrajeni zvočniki:
brez
Prilagodljivost
po višini: 120 mm, nagib +20° ~ -5°, zasuk +45° ~ -45°, pivot +90° ~ -90°
Poraba energije:
<80W
Energijski razred
F
Napajalnik:
notranji
Barva
črna
Garancija
36 mesecev
Blagovna znamka
Na voljo:
1
Možnosti Dodaj na seznam želja
Deli s prijatelji
Izjemno tekoča slika
Zasnovan za zahtevne igralce in profesionalne ustvarjalce ponuja frekvenco osveževanja 240 Hz ter odzivni čas 0,03 ms od sive do sive (GTG), kar zagotavlja izjemno ostro in gladko sliko.
ROG OLED Anti-Flicker 2.0
Algoritem za kompenzacijo svetilnosti
Naš monitor, po vaše
DisplayWidget Center
Podatki proizvajalca:
Proizvajalčeva koda 90LM0B20-B01971
Proizvajalec ASUS
Ločljivost: 3840 x 2160
Diagonala zaslona 27-palični (68.6 cm)
Tip matrike: QD-OLED
Velikost točke: 0,153mm
Kontrast: 1.500.000:1
Svetilnost: 1,000 cd/m2
Vidni kot: 178°/ 178°
Odzivni čas: 0,03 ms (GTG)
Frekvenca: 240Hz
Priklop kartice/adapterja: 1x DisplayPort, 2x HDMI, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB-C
Vgrajeni zvočniki: brez
Prilagodljivost po višini: 120 mm, nagib +20° ~ -5°, zasuk +45° ~ -45°, pivot +90° ~ -90°
Poraba energije: &lt;80W
Energijski razred: F
Napajalnik: notranji
Barva: črna
Masa (neto): 7,44 kg
Dimenzije: 613 x 509,4 x 168,7 mm