ASUS ROG Strix XG27AQDPG 68,58cm (27") 2K OLED 500Hz DP/HDMI HDR10 FreeSync Premium Pro G-SYNC Compatible gaming monitor
Šifra proizvajalca:
Acord92
Proizvajalec:
ASUS
Garancija:
36 mesecev
Proizvajalec
ASUS
Ločljivost
2560x1440
Diagonala zaslona
26-palični (66 cm)
Tip matrike:
QD OLED
Velikost točke:
0,229 mm
Kontrast:
Svetilnost
300 cd/m2; 1,000 cd/m2 (HDR, največ)
Vidni kot
178°/ 178°
Odzivni čas
0,03 ms GTG
Frekvenca
500 Hz
Priklop kartice/adapterja:
1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI v2.1 (FRL), slušalke, 2x 2x USB 3.2 Gen 1
Prilagodljivost
po višini: 110 mm, nagib +20° ~ -5°, zasuk +45° ~ -45°, pivot +90° ~ -90°
Poraba energije:
<65W
Energijski razred
F
Napajalnik:
notranji
Barva
črna
Garancija
36 mesecev
Blagovna znamka
Na voljo:
1
Možnosti Dodaj na seznam želja
Deli s prijatelji
  • 27-palčni igralni monitor QHD (2560 x 1440) QD-OLED s hitrostjo osveževanja 500 Hz in odzivnim časom 0,03 ms
Izjemno gladka slika.
Zasnovan za zahtevne igralce in profesionalne ustvarjalce, ponuja hitrost osveževanja 500 Hz in Odzivni čas 0,03 ms od sive do sive (GTG) za izjemno ostre in tekoče slike.
Prednosti tehnologije OLED
ASUS OLED CARE PRO
Senzor bližine Neo
VAŠ MONITOR, VAŠ NAČIN
DisplayWidget Center
Enotna svetlost
GLADKO IN ODZIVNO
Podatki proizvajalca:
Proizvajalčeva koda 90LM0C50-B01971
Proizvajalec ASUS
Ločljivost: 2560x1440
Diagonala zaslona 26-palični (66 cm)
Tip matrike: QD-OLED
Velikost točke: 0,229 mm
Kontrast: 1.500.000:1
Svetilnost: 300 cd/m2; 1,000 cd/m2 (HDR, največ)
Vidni kot: 178°/ 178°
Odzivni čas: 0,03 ms (GTG)
Frekvenca: 500 Hz
Priklop kartice/adapterja: 1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI v2.1 (FRL), slušalke, 2x 2x USB 3.2 Gen 1
Prilagodljivost po višini: 110 mm, nagib +20° ~ -5°, zasuk +45° ~ -45°, pivot +90° ~ -90°
Poraba energije: &lt;65W
Energijski razred: F
Napajalnik: notranji
Barva: črna
Masa (neto): 6,6 kg
Dimenzije: 610,3 x 502,1 x 169,4 mm