ASUS ROG Strix XG27AQDMGR 67,30cm (26,5") 2K OLED 240Hz DP/HDMI HDR10 FreeSync Premium G-SYNC Compatible gaming monitor
Šifra proizvajalca:
Acord92
Proizvajalec:
ASUS
Garancija:
36 mesecev
Proizvajalec
ASUS
Ločljivost
2560x1440
Diagonala zaslona
26-palični (66 cm)
Tip matrike:
WOLED
Velikost točke:
0,229 mm
Kontrast:
Svetilnost
1.300 cd/m2 (HDR, največ)
Vidni kot
178°/ 178°
Odzivni čas
0,03 ms GTG
Frekvenca
240 Hz
Priklop kartice/adapterja:
1x DisplayPort, 2x HDMI, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Vgrajeni zvočniki:
brez
Prilagodljivost
po višini: 110 mm, nagib +20° ~ -5°, zasuk +45° ~ -45°, pivot +90° ~ -90°
Poraba energije:
<25W
Energijski razred
F
Napajalnik:
notranji
Barva
črna
Garancija
36 mesecev
Blagovna znamka
Na voljo:
1
Možnosti Dodaj na seznam želja
Deli s prijatelji
ASUS ROG Strix XG27AQDMGR 68,58cm (27") 2K OLED 240Hz DP/HDMI HDR10 FreeSync Premium G-SYNC Compatible gaming monitor
Ekskluzivni TrueBlack Glossy™ OLED
Zgrajeno za dolgo življenjsko dobo, brezskrben OLED monitor
ROG OLED zaslon s tehnologijo proti utripanju
Kompaktna in ergonomska oblika
Nadzor razmerja stranic
Igrajte pametneje z umetno inteligenco kot pomočnikom
Podatki proizvajalca:
Proizvajalčeva koda 90LM0CC0-B01171
Proizvajalec ASUS
Ločljivost: 2560x1440
Diagonala zaslona 26-palični (66 cm)
Tip matrike: WOLED
Velikost točke: 0,229 mm
Kontrast: 1.500.000:1
Svetilnost: 1.300 cd/m2 (HDR, največ)
Vidni kot: 178°/ 178°
Odzivni čas: 0,03 ms (GTG)
Frekvenca: 240 Hz
Priklop kartice/adapterja: 1x DisplayPort, 2x HDMI, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Vgrajeni zvočniki: brez
Prilagodljivost po višini: 110 mm, nagib +20° ~ -5°, zasuk +45° ~ -45°, pivot +90° ~ -90°
Poraba energije: &lt;25W
Energijski razred: F
Napajalnik: notranji
Barva: črna
Masa (neto): 6,6 kg
Dimenzije: 605 x 500 x 188 mm